Uwaga ! Od 09.11.2020 zmieniła się Polityka Zwrotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem

BLOG

Strój kąpielowy bandeau to propozycja idealna dla pań z małym biustem, ale też świetnie sprawdzająca się przy dużym biuście. Wystarczy wybrać odpowiedni model, by podkreślić atuty własnej figury.

 

Co to jest strój bandeau?

Bandeau oznacza pas tkaniny opasany wokół piersi. Może być noszony w charakterze biustonosza, podkreślając dekolt i kierując uwagę na pięknie wymodelowany brzuch. Można też wybrać bardzo szeroki pas zakrywający brzuch i piersi, który pełni rolę topu.

Bandeau jest krojem niezwykle ascetycznym. Wraca do łask zwykle w okresach, gdy moda hołduje geometrycznym kształtom. Pięknie eksponuje dekolt, jednocześnie zasłania przestrzeń pomiędzy piersiami.

Ten typ stroju jest polecany paniom o drobnym biuście oraz paniom z dużym rozstawem piersi. Niektóre modele bikini bandeau świetnie wyglądają na dużym biuście. Poniżej opisujemy, jaki model stanika bandeau wybrać dla swojej sylwetki.

 

Bikini bandeau dla małego biustu

Biustonosze bandeau są bardzo lubiane przez panie o drobnych piersiach. To staniki niezwykle wygodne, które przyciągają uwagę ciekawym krojem. Stanik bandeau typu push up dodatkowo nadaje biustowi ekstra objętości. Jednocześnie opaska z tkaniny tej samej szerokości na całych piersiach pozwala przesłonić przestrzeń pomiędzy piersiami.

Góry kostiumów dla kobiet o małych i średnich piersiach zwykle są podtrzymywane bardzo cienkimi ramiączkami. Tak również jest w przypadku bandeau. Szczególnie polecamy modele z odpinanymi ramiączkami. To akcesoria, które umożliwiają równomierne opalenie ramion.

 

Bikini bandeau dla kobiet o dużych piersiach

Czy biustonosz bandeau jest dobry dla dużego biustu? Oczywiście! Trzeba tylko zadbać o dobre podtrzymanie piersi. Duży komfort zapewni bandeau na szerokich ramiączkach. Warto też wybrać biustonosz z fiszbinami.

Warto pamiętać, że bandeau w minionych epokach było często ubierane przez kobiety, które chciały ukryć swoje kobiece wdzięki. Jeśli chcesz optycznie zmniejszyć rozmiar biustu, biustonosz - opaska bez usztywnienia może być świetnym rozwiązaniem.

 

Biustonosz bandeau idealny przy dużym rozstawie piersi

Warto podkreślić ten atut - opaska równej szerokości wijąca się wokół biustu świetnie służy paniom, które narzekają na duży rozstaw piersi. Szeroka dolinka pomiędzy piersiami jest w bandeau całkowicie zasłonięta. Bez względu na to, czy jesteś właścicielką drobnego biustu, czy dużych piersi, jeśli zbyt duża przestrzeń między nimi jest Twoim problemem, wybierz bandeau!