Uwaga ! Od 09.11.2020 zmieniła się Polityka Zwrotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem

BLOG

Wietrzna, deszczowa pogoda – taka właśnie jest jesień! Krótkie spodenki, spódniczki i stroje kąpielowe chowamy głęboko do szafy. Wyciągamy ciepłe swetry, berety, rękawiczki, dłuższe bluzki.

Jednak w MI AND MOLLY pogoda jest zawsze słoneczna! Ze względu na Was drogie klientki w naszej ofercie nadal będą pojawiać się stroje kąpielowe – wiemy, że lubicie wyjeżdżać na wakacje przez cały rok! A dla zmarzluchów przygotowałyśmy wspaniałą ofertę swetrów, sukienek, czapek! Każda kobieta znajdzie coś dla siebie bez względu na temperaturę za oknem.

Dzisiaj zobaczycie swetry które skradną wasze serca, a zanim się obejrzycie wasza paczka będzie już w drodze!

Sweter Golf Viktoria jest golfem dość nietypowym – dlaczego? Same zobaczcie! Odkryte ramię, przepiękny haft, zachwycające kolor!

http://bit.ly/sweterVIKTORIA

 

Mało Wam niespodzianek? Spójrzcie na Torres! Ekstrawaganckie rękawy, jednolity kolor, wysoki golf. Nikt obok Ciebie nie przejdzie obojętnie, poczuj się wyjątkowo, a przede wszystkim komfortowo.

http://bit.ly/sweterTORRES

 

Mouse to propozycja dla kobiet które lubią prosty wzór i krój ubrań, z jednoczesnym dodatkiem! Szersze rękawy sprawiają, że sweter wyróżnia się z tłumu!

http://bit.ly/sweterekMOUSE

 

Cyntia i Niceta to pozycje dla Pań które lubią zaskakiwać, ceniących sobie klasę! Perełki na swetrze dodają uroku i delikatności a delikatny golf sprawi, że nie zmarzniemy.

http://bit.ly/sweterNICETA


http://bit.ly/sweterCYNTIA

 

Kardigan Lipari to sweter przede wszystkim długi, który możemy nosić kiedy towarzyszy nam jeszcze jesienne słońce! Dostępny jest w trzech kolorach z pięknymi wzorami. Musisz go mieć!

http://bit.ly/sweterLIPARIGaja to propozycja dla miłośniczek zwierzęcych wzorów! Dostępny jest w przepięknych dwóch kombinacjach kolorystycznych.

http://bit.ly/sweterGAJA

 

Zamów swój wymarzony sweter na stronie  https://miandmolly.pl dopóki temperatura nie spadła jeszcze poniżej zera!