Uwaga ! Od 09.11.2020 zmieniła się Polityka Zwrotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem

BLOG

Stroje kąpielowe jednoczęściowe sportowe na pływalnie.


Nieważne czy pływasz zawodowo czy rekreacyjnie w naszej ofercie znajdziesz stroje kąpielowe jednoczęściowe sportowe na pływalnie! Zazwyczaj takie kostiumy kojarzą nam się z gładkim kolorem, bez wzorów, bez szaleństw. Nie musi tak być! Zawsze staramy się aby kobiety w naszych strojach kąpielowych czuły się pięknie i wyjątkowo!

 

Strój kąpielowy PLANTS to propozycja kostiumu z długim rękawem! Jesteśmy świadome, że nie każde z Was preferują pokazywać swoje ramiona, a może też z zakrytymi czujecie się wygodniej.
Ten produkt urzekł nas swoimi pięknymi barwami oraz roślinnym wzorem. Ma delikatnie wycięty dół przez co możemy poczuć się bardziej kobieco.

link: https://miandmolly.pl/collections/xmlproductgooglefeed/products/stroj-kapielowy-monokini-z-dlugim-rekawem-plants?_pos=1&_sid=01ca94412&_ss=r


Kolejny produkt to pozycja PEOPLE. Jest to monokini z delikatnie okrytymi plecami. Przód zdobi napis a góra stroju posiada aż dwa różne kolory. Super sprawdzi się na różnych wodnych zajęciach czy na wakacjach przy basenie!
link: https://miandmolly.pl/collections/xmlproductgooglefeed/products/stroj-sportowy-people-monokini?_pos=1&_sid=f380b7743&_ss=r

 

Kostium GEO jest to druga propozycja z długim rękawem. Jest to stricte kąpielowy strój sportowy. Tył zapinany jest na zamek co daje nam poczucie komfortu. GEO jak sama nazwa wskazuje posiada print w kolorowe, geometryczne wzory! Nikt obok Ciebie nie przejdzie obojętnie, przekonaj się!

link: 
https://miandmolly.pl/products/kostium-kapielowy-geo-z-dlugim-rekawem-sportowy?_pos=1&_sid=8ee4c282b&_ss=r


Strój sportowy SADNESS to monokini idealne na basen. Model w wielu kolorach, posiada wycięte plecy a góra stroju z tyłu przypomina stanik sportowy co jest równoznaczne, iż kostium dopasuje się do naszego ciała a my nie będziemy musiały się martwić o własny komfort pływania. Majtki są zabudowane, bez wycięć.

link: 
https://miandmolly.pl/collections/xmlproductgooglefeed/products/stroj-sportowy-sadness-monokini-wzory?_pos=1&_sid=081e62da5&_ss=r


Kolejną propozycją jest strój kąpielowy SURF, również z długim rękawem. Kostium jest jednoczęściowy z zapięciem, jednak z przodu. Posiada roślinny, zielono-różowy wzór oraz dużo przeszyć przez co strój staje się bardziej wytrzymały i odporny na wszelakie rozdarcia czy też uderzenia.

link: https://miandmolly.pl/collections/xmlproductgooglefeed/products/stroj-kapielowy-surf-z-dlugim-rekawem?_pos=1&_sid=6b070977e&_ss=r


Ostatni kostium na naszej liście sportowych to monokini SHEILA. Jest to strój w charakterze lekko surferskim przechodzący do sportowego. Aby zapewnić komfort naszej aktywności po raz kolejny producent postanowił wszyć zamek z przodu stroju. Model kostiumu posiada kilka wariantów kolorystycznych, każda z was wybierze swój odpowiedni.

link: 
https://miandmolly.pl/collections/xmlproductgooglefeed/products/monokini-sheila-z-zamkiem-wzory?_pos=1&_sid=1323c6506&_ss=r