Uwaga ! Od 09.11.2020 zmieniła się Polityka Zwrotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem

BLOG

Nie wiesz, jaki kostium wybrać, by wyglądać zgodnie z trendami a jednocześnie zgrabnie? U nas wybór kostiumów jest tak duży, że z pewnością wybierzesz coś idealnego dla siebie.

Modne są na przykład stroje jednolite, które świetnie kontrastują z opalenizną. Niezmiennie na topie jest także bikini. Obecnie w klasycznych bikini zamiast tradycyjnych sznureczków pojawiają się zalotne łańcuszki, albo bardziej stabilne koła. To świetna zmiana, gdyż dawniej każde bikini miało jedynie sznurek, natomiast dziś za pomocą indywidualnych dodatków możemy uzyskać oryginalny strój kąpielowy 2018 dopasowany także do osobowości klientki.

Jeśli czujesz, że twoja figura nie będzie dobrze wyglądać w tym fasonie – to nie powód do zmartwień. Nawet kobiety o bardziej pełnych kształtach – czyli panie o sylwetce puszystej – odnajdą stroje kąpielowe 2018 dla siebie - wybierając dla siebie jednoczęściowy strój monokini.

Zwróćmy jednak uwagę także na to, by ustrzec się kiczu i tandety, których -niestety – w wielu strojach kąpielowych nie brakuje. Warto także pamiętać o tym, że to co pasuje jednej kobiecie, na drugiej wygląda bardzo kiepsko i cała sztuka polega na tym, aby dobrać stroje kąpielowe 2018 do swojej figury. Cóż z tego, że założymy idealne bikini w bardzo modne wzory, skoro sylwetka będzie się wręcz wylewać z niego? Wszystko zależy od indywidualnych kształtów kobiety. Pamiętajmy o tym przy wyborze konkretnego modelu.

U nas możesz skorzystać z obsługi klienta która chętnie odpowie na wszystkie pytania odnośnie rozmiaru i pomoże dobrać odpowiedni krój do sylwetki.