Uwaga ! Od 09.11.2020 zmieniła się Polityka Zwrotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem

BLOG

Zdrowie stało się dla nas priorytetem. Zwracamy szczególną uwagę na higienę i zabezpieczenia przed bakteriami i wirusami. Zespół Mi And Molly pracuje dla Was cały czas z domu! #homeoffice Zdajemy sobie sprawę, że ciężko każdemu z nas funkcjonować w sytuacji jakiej się znaleźliśmy. Specjalnie dla Was, mając na względzie bezpieczeństwo wprowadziłyśmy do naszej oferty maseczki ochronne oraz emulsje do rąk.

Maseczki ochronne 3-warstwowe dostępne są w ilości 20 sztuk oraz 50. Chronią nas przed innymi zakażeniami a tym samym dają poczucie zabezpieczenia. Pierwsza warstwa maseczki chroni od pyłu, druga filtruje cząsteczki niewidoczne a trzecia zapewnia wysoką przepuszczalność powietrza i pary wodnej! Materiał jest bardzo przyjemny więc nie musimy martwić się o odparzenia czy podrażnienia naszej skóry.

link do maseczek ➡
https://miandmolly.pl/collections/nowosci/products/maseczka-ochronna-jednorazowa-3-warstwy-20-sztuk


Emulsję do dezynfekcji rąk znajdziecie o pojemności 300ml oraz 3x300ml. Zabija bakterie i drobnoustroje. Nie wysusza skóry, nadaje jej miękkości i nawilżenia - emulsja została wzbogacona w kwas mlekowy oraz oleje mineralne. Emulsja posiada lekko kokosowy zapach.

link do emulsji ➡ 
https://miandmolly.pl/collections/nowosci/products/emulsja-do-dezynfekcji-rak-300ml-1szt


Zestaw bezpieczeństwa zawiera 20 sztuk maseczek oraz 300ml emulsji do rąk. Warto mieć go ze sobą przemieszczając się czy podróżując bo nie zawsze mamy możliwość skorzystania z toalety. Mając taki zestaw w torebce możemy w każdej chwili z niego korzystać.

link ➡ 
https://miandmolly.pl/collections/nowosci/products/zestaw-maseczka-ochronna-20szt-emulsja-do-dezynfekcji-1szt


Pamiętajmy o minimum 30 sekundowym myciu rąk po każdym przyjściu do domu, o zachowaniu bezpiecznej odległości od innych osób w kolejkach, o zakładaniu rękawiczek w sklepach spożywczych a przede wszystkim dbajmy o siebie i nie narażajmy na zakażenia wirusowe. Myślmy o sobie i naszych ukochanych bliskich.