Uwaga ! Od 09.11.2020 zmieniła się Polityka Zwrotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem

BLOG

W tym roku światowe domy mody postawiły na seksowne wycięcia w strojach kąpielowych. Asymetryczne linie i głębokie wcięcia znajdziesz we wszystkich typach kostiumów - strojach jednoczęściowych, dwuczęściowych, bikini, monokini i wielu innych.


Brazylijskie bikini

Stroje typu brazylijskie bikini należą do najbardziej odważnych kostiumów kąpielowych. W tym kroju niewielkie kawałki materiału okrywające intymne części ciała połączone są jedynie cieniutkimi sznureczkami. To idealna propozycja dla kobiet pragnących zachwycać swoją nienaganną sylwetką. Jeśli szukasz głębokich wycięć w ekstremalnym wydaniu to bikini brazylijskie jest Twoim “must have”.

 

Brazylijskie bikini trendy 2019

Strój kąpielowy brazylijskie bikini w naszym sklepie!

 

Stringi kąpielowe

Głęboko wycięte majtki stroju kąpielowego zdecydowanie nawiązują do bieżących trendów. Można je połączyć z ulubionym krojem góry - np. z bandeau, stanikiem push up lub stanikiem o bardzo głęboko wyciętych miseczkach (to jeden z tegorocznych, modowych hitów). Nawet mocno zabudowana góra stroju kąpielowego nie przesłoni efektu, jaki wywołują seksowne stringi. W tym roku niezwykle modne są stringi z wysokim stanem. Polecamy!

 

Stringi w stroju kąpielowym

Stringi z wysokim stanem znajdziesz w naszej kolekcji!

 

Sexy monokini

Jednoczęściowe stroje kąpielowe z wycięciami - monokini - należą do najbardziej kuszących, a jednocześnie najbardziej wyrafinowanych krojem  kostiumów plażowych. Projektanci mają tu ogromne pole do popisu i w pełni je wykorzystują. W monokini zachwycają nieoczywiste rozwiązania, gdzie jednostronne, łukowate linie cięć zaskakują równie mocno, jak pokaźne, poprzeczne pęknięcia w centralnej strefie stroju.

 

Sexy monokini sklep online MiandMolly

Monokini z odkrytym brzuchem i wiązaniami

 

W tegorocznych propozycjach monokini uwagę przyciągają przede wszystkim bardzo głębokie wycięcia w górnej części kostiumu, zarówno z przodu, jak i z tyłu stroju kąpielowego. Monokini polecane jest paniom, które podążając za trendami modowymi, chcą mieć wybór pomiędzy odsłanianiem bardzo dużych partii swojego ciała, jak w przypadku bikini, a równie seksownym, jednak pozostawiającym nieco tajemnicy strojem jednoczęściowym.

 

A Ty? Jesteś gotowa na własną sexy kreację plażową? 

Monokini ze sznurkami