Uwaga ! Od 09.11.2020 zmieniła się Polityka Zwrotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem

BLOG

Chcesz wyglądać apetycznie na plaży? Kluczem do ukrycia wałeczków i rozstępów na brzuchu jest zakup odpowiedniego stroju kąpielowego. Wybierając kostium kąpielowy, zwróć uwagę na jego fason, kolorystykę, wzór tkaniny oraz sposób, w jaki materiał układa się na ciele w ruchu.

 

Wybrałyśmy i przedstawiłyśmy kilka propozycji poniżej, które idealnie sprawdzają się przy wysmuklaniu sylwetki i maskowaniu brzuszka, więcej propozycji znajdziesz w kategorii "stroje kąpielowe zakrywające brzuch".

 

 

1. Tankini maskujące brzuch

 

Dwuczęściowy strój kąpielowy z koszulką, zamiast tradycyjnego stanika, podbija serca kobiet. Pozwala czuć się komfortowo i jednocześnie kusić wyglądem.

Luźno puszczona koszulka tankini jest świetnym rozwiązaniem dla pań z lekko zaokrągloną talią, natomiast tankini z falbaną wieńczącą górę stroju idealnie zakrywa nawet mocniej odstający brzuszek.

 

Model z naszej oferty:

Tankini LAURIS strój kąpielowy z bluzką

Tankiniki LAURIS - strój kąpielowy z bluzką

 

 

2. Monokini z wiązaniami i marszczeniami w talii

 

Monokini to jednoczęściowy strój z atrakcyjnymi zdobieniami na wysokości pasa. Ozdobą mogą być niebanalne wiązania, przeszycia, pęknięcia, wszywane siateczki, błyszczące elementy.

 

Pełne monokini doskonale opina i wysmukla sylwetkę, ukrywając przy tym defekty skóry, np. rozstępy lub przebarwienia. Efektowne marszczenia i wiązania w talii (z boku, a nie na środku pasa) potęgują wrażenie proporcjonalnej figury, odwracając uwagę od krągłości.

 

Strój kąpielowy bordowy QUINN monokiniStrój kąpielowy z kokardą QUINN monokini

Strój kąpielowy QUINN monokini

 

 

3. Wzorzyste monokini wyszczuplające sylwetkę

 

Monokini jest bardzo efektownym i nieograniczonym w formie modelem stroju. Może być niezwykle kuszący, nawet wtedy, gdy jest dość mocno zabudowany. 

 

Doskonałym przykładem jest propozycja z naszego sklepu:

 

Strój kąpielowy z przeszyciami FABIANNE monokini

Strój kąpielowy FABIANNE monokini

 

Ciekawy, kontrastowy print przyciąga wzrok, odwracając nieco uwagę od figury.  Liczne, wyraźne, geometryczne przeszycia mocno trzymają i modelują sylwetkę. Dodatkowym atutem jest uwydatniony, dzięki  dobrze wyprofilowanym i wypełnionym miseczkom, biust. Łakomy kąsek? Naszym zdaniem tak!

 

 

4. Wysmuklający strój kąpielowy z wysokim stanem

 

Dwuczęściowy strój może świetnie maskować fałdki lub rozstępy na brzuchu, pod warunkiem, że majtki mają podwyższony stan. Wysoki stan gwarantuje mocniejsze trzymanie brzucha i nie pozwala na formowanie się tak zwanych oponek, np. podczas siadania.

 

Nasza propozycja to strój kąpielowy BASCO. Jego dodatkowym atutem jest stanik z wiązaniem na środku. Ogony tkaniny są dość długie, przez co dyskretnie przesłaniają sporą część odkrytej części brzucha.

 

Strój kąpielowy BASCO majtki z wysokim stanemKostium kąpielowy BASCO z wysokim stanem

Strój kąpielowy BASCO

 

 

5. Dwuczęściowy strój kąpielowy maskujący brzuch

 

Postanowiłyśmy pokazać jeszcze jedną wersję stroju z majtkami o wysokim stanie. Tym razem to propozycja idealnie maskująca rozstępy na brzuchu i piersiach.

 

Majtki są skrojone tak, aby zakrywać miejsca zwykle zaatakowane rozstępami, a jednocześnie przyciągać uwagę seksownymi wycięciami na biodrach. Podobnie, kryjącą funkcję może pełnić obfita, lecz niezwykle kusząca góra stroju – koszulka  w stylu Carmen uwodzi zwiewnością i lekkością, jednak jej pełna forma sprawia, że niedoskonałości skóry na biuście pozostają niezauważone.

 

Strój kąpielowy FLORENCE z falbaną

 

 

6. Wyszczuplający strój kąpielowy sportowy

 

Sportowy strój kąpielowy to dla wielu z nas absolutny "must have". Jeśli maskujesz brzuszek, a lubisz korzystać z basenu, wybieraj kostiumy w kontrastowe, szerokie i nieregularne pasy ukośne lub podłużne. Takie rozwiązanie, nawet przy bardzo prostym kroju stroju, pozwala stworzyć wrażenie proporcjonalnej, szczupłej figury.

 

Sportowy strój kąpielowy SADNESSStrój kąpielowy SADNESS

Strój kąpielowy SADNESS